Eibar u 93. minutu do boda u San Sebastijanu, pobjeda Valensije

Srijeda: Real Madrid - Las Palmas, Barselona - Hihon. Četvrtak: Sevilja - Bilbao, Deportivo - Atletiko Madrid
Pedro Leron, Foto: Reuters
Ažurirano: 28.02.2017. 22:31h

Golom Pedra Leona u trećem minutu nadoknade, Eibar je stigao do boda u San Sebastijanu, protiv Real Sosijedada (2:2).

Domaćin je poveo u 14. minutu golom Huanmija, a izjednačio je Eskalante 12 minuta kasnije.

Gosti su od prvog minuta nastavka imali igrača manje (isključen Leheun), a snage su izjednačene desetak minuta kasnije kada je u svlačionicu morao Huanmi.

Sosijedad je golom Karlosa Vele iz penala poveo, da bi Leon u posljednjim trenucima meča "oteo" pobjedu rivalu.

Valensija je pogotkom Mangale savladala Leganjes i ostvarila treću vezanu pobjedu na "Mestalji", dok se Betis oporavio od poraza od Sevilje i slavio u Malagi 2:1.

Real Sosijedad - Eibar 2:2

Huanmi 14, Vela 67. (penal) - Eskalante 26, Leon 90+3.

Malaga - Betis 1:2