Derbi prepun utisaka: Remi Zete i Budućnosti na "Trešnjici"

Zeta vodila golom Kukuličića, a bod lideru donio je Hočko
5 komentar(a)
Zeta - Budućnost, Foto: Savo Prelević
Ažurirano: 22.02.2017. 14:05h

Derbi je u potpunosti opravdao očekivanja, a lider je stao u Golubovcima - Zeta i Budućnost su odigrali bez pobjednika (1:1).

Budućnost je osvojila jedan, teško je reći da je izgubila dva boda, to je utisak nakon okršaja u kojem je Zeta povela (strijelac Kukuličić u 45. minutu), a onda u drugom poluvremenu imala nekoliko velikih šansi da dotuče "plave" i povede sa 2:0.

Dragojević je bio uspješniji od Rogošića, Ljuljđuraja i Kukuličića, a onda je stigla kazna na drugoj strani - Hočko je šutirao iz voleja sa 20 metara i pogodio mrežu.

Imala je prilike i Budućnost, najbolju preko Vujovića kod 0:0 kada je pogodio prečku, a golman Zete Mladen Božoović je se nekoliko sjajnih intervencija čuvao svoj tim.

Budućnost je sada na devet bodova više od drugoplasirane Mladosti, dok su Golubovčani na šestom mjestu sa istim brojem bodova kao Sutjeska.

Pogledajte i video izvještaj sa utakmice na Trešnjici.