Prekidi kobni za Malagu - Real se vratio pobjedama

1 komentar(a)
Serhio Ramos Real Madrid, Foto: Reuters
Ažurirano: 21.01.2017. 21:48h

Real Madrid je daleko od forme koja ga je krasila do prije desetak dana, ali je pronašao način da pobijedi Malagu i smiri strasti poslije poraza od Sevilje i Selte prethodnih dana.

Na "Bernabeuu" je bilo 2:1 za domaćina, i to iz dva prekida u prvom poluvremenu - oba je izveo Toni Kros, a u gol ih pretvorio Serhio Ramos.

Nakon 2:0 na poluvremenu, međutim, utakmica nije bila riješena, jer je Malaga sve vrijeme bila blizu golu Kejlora Navasa.

Poslije promašaja u prvom dijelu (gosti su pogodili i stativu), Huanpi je u 63. smanjio minus, ali je tim Zinedina Zidana izdržao...

All Goals & highlights - Real Madrid 2-1 Malaga... by mohtv

Real je ovom pobjedom obezbijedio jesenju titulu, 35. u istoriji i sada je na četiri boda prednosti u odnosu na Sevilju, a pet od tećeplasirane Barselone.

Polako se budi Valensija, koja je pobijedila Viljareal u lokalnom derbiju - na nekadašnjem "Madrigalu" je bilo 2:0.

Real Madrid - Malaga 2:1 (Ramos 35, 43 - Huanpi 63)

Espanjol - Granada 3:1 (Rejes 11, Pjati 32, Navaro 48 - Pereira 23)

Alaves - Leganes 2:2 (Lagvardija 11, Mendes 51 - Gerero 45, Insua 84)

Viljareal - Valensija 0:2 (Soler 35, Mina 42)