Portugalac dao četiri gola u trijumfu Reala protiv Đirone od 6:3
82 pregleda 0 komentar(a)
mesi gol, Foto: Reuters
Ažurirano: 18.03.2018. 21:50h

Pako Alkaser je postigao gol poslije tri mjeseca, a Mesi nastavio seriju efektnim golom sa 17 metara.

To je osmi pogodak Argentinca na posljednjih šest mečeva u svim takmičenjima, a Barsa je produžila seriju na 36 mečeva bez poraza.

"Uvijek kada igram želim da učinim što više dobrih stvari za ekipu, da pomognem na svaki mogući način. Ako postignem gol kao sada, to je još bolje", rekao je Alkaser.

Atletiko Madrid je vodio od 20. minuta golomAntoana Grizmana iz penala protiv Viljareala, a onda se dogodilo ono što se ne gleda često - tim Dijega Simeonea je primio dva gola i izgubio sa 2:1.

Junak “žute podmornice” bio je 20-godišnji Turčin Enes Unal, koji je pogađao mrežuJana Oblaka u 82. i 91. minutu, pa Atletiko sada ima 11 bodova manje od Barse.

Stefan Savić se oporavio od povrede, ali je meč odgledao s klupe...

Real Madrid je na četiri boda manje od Atletika nakon što je na krilima Kristijana Ronalda pobijedio Đironu i upisao treći trijumf zaredom (6:3).

Portugalac je dao četiri gola, došao je do brojke od 21 pogotka u 2018. godini, a upisali su se i Lukas Vaskes na asistenciju Ronalda i Garet Bejl.

Sevilja je u utorak proslavila plasman u četvrtfinale Lige šampiona, a onda nastavila da igra promjenljivo u Primeri.

Samo pet dana nakon pobjede i podviga na “Old trafordu”, tim Vinćenca Monteleporažen je u Leganesu - bilo je 2:1 za domaći tim koji je slavio pogocima Bustinse i Erasa. Poraz je ublažio Lajun u posljednjim trenucima meča.

"Razočaran sam, trebaju nam bodovi i morali smo bolje", istakao je Montela.

Sevilja je trenutno šestoplasirana, ali moraće da se izbori za plasman na evropsku scenu naredne sezone, jer je za dva boda pretekao Viljareal, a Đirona i Betis zaostaju svega dva boda.

Real Madrid - Đirona 6:3

Ronaldo 11, 47, 64, 90+1, Vaskes 59, Bejl 86 - Stuani 29, 67, Huanpe 88.

Subota: Valensija - Alaves 3:1, Deportivo - Las Palmas 1:1, Sosijedad - Hetafe 1:2, Betis - Espanjol 3:0