Interu samo bod u Bolonji

Milanski tim stao poslije četiri pobjede na startu
Bolonja - Inter, Foto: Reuters
Ažurirano: 19.09.2017. 20:57h

Inter je stao nakon četiri pobjede u Seriji A, a kako je igrao u Bolonji može da bude i zadovoljniji remijem nego domaćin.

Bilo je 1:1, pa će trener milanske ekipe Lućano Spaleti sačekati na 200. trijumf u Seriji u karijeri.

Bolju igru Bolonja je krunisala fenomenalnim golom Verdija u 32. minutu, a Inter je počeo da rizikuje tek u drugom poluvremenu.

Bio je, međutim, daleko od gola, a pitanje je da li bi i došao do njega da M'Baje nije napravio neoprezan faul za penal nad Ederom.

Ikardi nije pogriješio u 77. sa bijele tačke za šesti gol u prvenstvu ove sezone, ali je to bilo sve od gostiju na "Dal'Ari".

Ostali mečevi petog kola se igraju sjutra, a sastaju se: Benevento - Roma, Milan - Spal, Atalanta - Krotone, Kaljari - Sasuolo, Đenova - Kjevo, Juventus - Fiorentina, Lacio - Napoli, Udineze - Torino, Verona - Sampdorija.