Novi kiks šampiona: Šelvi projektilom zaustavio Siti

Nekadašnji igrač Liverpula pogodio je sa 20-ak metara, samo sedam minuta nakon što je Kevin de Brujne volej udarcem poslao loptu od prečke u mrežu za 2:1 za goste
2258 pregleda 0 komentar(a)
Ažurirano: 30.11.2019. 16:10h

Još jedan kiks Mančester sitija, šampion polako predaje krunu - tim Pepa Gvardiole osvojio je samo bod protiv Njukasla na "Sent Džejms parku" 2:2, iako je dva puta vodio.

Remi "svrakama" donio je Džondžo Šelvi efektnim golom u 88. minutu - nekadašnji igrač Liverpula pogodio je sa 20-ak metara, samo sedam minuta nakon što je Kevin de Brujne volej udarcem poslao loptu od prečke u mrežu za 2:1 za goste.

Siti je poveo u 20. minutu preko Rahima Sterlinga, nakon efektne akcije i asistencije petom Davida Silve.

Njukasl je izjednačio pet minuta kasnije pogotkom Džetra Vilemsa na dodavanje Almirona.

"Svrake" su pružile jak otpor, dobro se branile, nekoliko puta opasno priprijetile, kada je proradila klasa De Brujnea izgledalo je da je sve gotovo.

Njukasl je, ipak, vjerovao do kraja, a Šelvi udario pečat na dobro izdanje svog tima.