1 komentar(a)
Siniša Mihajlović, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 08.12.2014. 22:36h

Ako u Milanu stanuju trenutno dva najveća razočaranja u Evropi, u Đenovi je fudbalska euforija nikad veća.

Đenova je na trećem mjestu, ali navijači nemaju mira, jer je veliki rival Sampdorija za petama - tim Siniše Mihajlovića je pobjedom nad Veronom (3:1) u gostima preuzeo 4. poziciju na tabeli Serije A.

Dorija nije izgubila od 29. oktobra i meča sa Interom, a nakon što je vezala tri remija, trijumf u Veroni je stigao u pravi čas.

Defanzivac Verona Rafael Markes je u 31. minutu dobio direktan crveni karton kada je skrivio penal koji je iskoristio Eder, ali je Verona preko Luke Tonija do poluvremena izjednačila.

Ipak, Siniša Mihajlović je naredio napade u nastavku, pa su gosti golovima Stefana Okake i Manola Gabjadinija upisali velika tri boda na "Bentegodiju".