Savić igrao, Karakso, Gameiro i Vitolo napunili Ljeidu

"Kolćonerosi" eliminisali Ljeidu ukupnim rezultatom 7:0 i plasirali se u četvrtfinale. Čekaju se Real i Barselona
55 pregleda 1 komentar(a)
Stefan Savić, Foto: Laliga.es
Ažurirano: 09.01.2018. 20:35h

Trener Atletika Dijego Simeone izveo je prilično jak tim na revanš osmine finala Kupa Kralja protiv Ljeide, iako su "kolćonerosi" sve završili u prvom meču u gostima, kada su slavili 4:0.

Stefan Savić, Lukas Hernandes i Hanfran igrali su u odbrani, Gabi, Fernandez, Vitolo i Karasko na sredini, Tores i Dijego Kosta u napadu - dovoljno za novu pobjedu od 3:0 i plasman u četvrtfinale.

Gosti su na "Vanda Metropolitanu" odoljeli u prvom poluvremenu, ali su u nastavku Karasko, Gameiro i Vitolo, golovima u 57, 74. i 81. minutu, potvrdili plasman u četvrtfinale.

Tamo će se naći i Real Madrid, koji sjutra treba da potvrdi prolaz protiv Numansije (u prvom meču u gostima slavio je 3:0), dok Barselona u četvrtak treba malo više da se pomuči kod kuće protiv Selte, nakon remija 1:1 u Vigu u prvom meču.