Teljo vodio Barselonu do preokreta protiv Levantea

Iako je na poluvremenu gubila 1:0, Barselona je u gostima savladala Levante sa 4:1 i praktično osigurala prolaz u polufinale.
56 pregleda 2 komentar(a)
Teljo, Foto: Barselona
Ažurirano: 22.01.2014. 23:26h

Barselona i Real Sosijedad upisali su pobjede u prvim mečevima četvrtfinala španskog Kupa kralja.

Domaćin je poveo golom El Žara u 31. minutu, ali u nastavku se razgoropadio Kristijan Teljo koji je het-trikom donio preokret i pobjedu Barsi.

Prvo je u 53. minutu Huanfran autogolom poravnao na 1:1, a do kraja meča Teljo je mrežu domaćina pogađao u 60, 81. i 86. minutu.

Real Sosijedad je bio bolji od Rasing Santandera sa 3:1, a najzaslužniji za pobjedu je bio dvostruki strijelac Mikel Gonsales.

Gonsales je pogađao u 4. i 33. minutu, dok je treći gol postigao Karlos Vela u drugom poluvremenu. Gol nade za goste postigao je Kone, sedam minuta prije kraja meča.

U četvrtak se igra posljednji četvrtfinalni meč, Atletiko Madrid dočekuje Atletik Bilbao.