To je pravi Ronaldo: Realov bombarder proradio pred dolazak moćnog PSŽ-a

1 komentar(a)
ronaldo, Foto: Reuters
Ažurirano: 10.02.2018. 21:45h

Dugo su navijači Reala čekali da vide pravog Kristijana Ronalda - i dočekali, možda u pravom trenutku.

Portugalac je postigao tri gola u pobjedi "kraljevskog kluba" nad Sosijedadom 5:2 u 22. kolu Primere, samo četiri dana pred meč sezone, protiv Pari sen Žermena u osmini finala Lige šampiona.

To je prvi het-trik Ronalda u ovogodišnjem prvenstvu, a da li je ušao u pravu formu, ili je ovo samo bljesak, vidjeće se u dvomeču sa moćnim francuskim klubom.

Real je u prvom poluvremenu djelovao nezadrživo, četiri puta pogodio mrežu nemoćnih Baskijaca - Lukas Vaskes u 49. sekundi, Ronaldo u 27. i 37, te Kros u 34. minutu.

U drugom poluvremenu su Zidanovi izabranici spustili ritam, čuvali se za meč u srijedu, pa su gosti izvukli častan poraz.

Jon je u 74. minutu smanjio, Ronaldo šest minuta kasnije pogodio treći put, a konačan rezultat postavio Iljaramendi u 83. minutu.

Ranije danas, Atletiko je savladao Malagu u gostima, golom Grizmana u 39. sekundi.