Velika kriza u Kataloniji, Granada srušila Barselonu

4261 pregleda 0 komentar(a)
Fudbaler Granade Aziz postiže gol protiv Barselone, Foto: AP
Ažurirano: 22.09.2019. 01:10h

Još jedan "šamar" na početku sezone primila je Barselona - izgubila je od Granade u gostima 2:0.

Nakon pet kola stanje na tabeli je takvo da je Granada lider, a Barsa na sedmoj poziciji!

Domaćin je poveo već u drugom minutu golom Ramona Aziza, da bi nakon blijedih 45 minuta, Valverde uveo Mesija na poluvremenu.

Ništa se bitno nije promijenilo. Barsa je imala loptu, skoro 75 odsto posjeda, ali je prvi šut u okvir gola uputila tek u 83. minutu, kada je već bilo 2:0.

Drugi gol za Granadu postigao je Alvaro Vadiljo iz penala, koji je dosuđen zbog igranja rukom Artura Vidala...

Barsa ima samo sedam bodova od mogućih 15, izgubila je već dva puta, u Ligi šampiona se provukla u Dortmundu - krizna vremena u katalonskom gigantu.

Kiksao je i Atletiko, koji je igrao bez golova sa Seltom u Madridu.

Granada, Atletiko i Sevilja imaju po 10 bodova, s tim da Sevilja u nedjelju od 21 sat igra derbi sa Realom, koji bi pobjedom preuzeo vrh tabele...