Zvezda torpedovana u Renu

Zvezda primila četiri gola u Renu (4:0) i na neslavan način završila takmičenje na evropskoj sceni
M'Vila, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 25.08.2011. 19:17h

Fudbaleri Crvene zvezde ne samo da nisu uspjeli da nadoknade u Renu zaostatak iz prve utakmice, već su se u Francuskoj proveli kao bosi po trnju, pošto su večeras u revanšu doživjeli potpuni debakl - 4:0 za domaćina.

Prije sedam dana u Beogradu Ren je slavio sa 2:1.

Potop Beograđana najavio je Montanjo, sjajnim golom iz daljine u 10. minutu, dok je M'Vile iz penala deset minuta kasnije riješio sve dileme.

Pažo u 84. i Kembo-Ekoko u 90. minutu samo su uljepšali trijumf Rena, koji je mogao da bude i ubjedljiviji.

Širom Evrope večeras se igra čak 38 revanš utakmica plej-of runde za plasman u Ligu Evrope.

Dva meča se ne igraju - Pari Sen Žermen je prošao u grupnu fazu jer je Olimpijakos Volos izbačen iz Evrope zbog namještanja, dok Atletik Bilbao nije ni morao da igra revanš meč sa Trabzonsporom nakon što su Turci prebačeni u Ligu šampiona (zbog izbacivanja Fenerbahčea).