Jedinstvo savladalo Teodo

2 komentar(a)
Ažurirano: 07.12.2012. 21:53h

Košarkaši Jedinstva su poslije dobre igre priredili iznenađenje i nanijeli Teodu drugi poraz u prvenstvu (prvi je bio od Ulcinja u pretprošlom kolu).

Početak susreta donio je izjednačenu igru, da bi u drugoj četvrtini Bjelopoljci dominirali i do poluvremena stekli dvocifrenu prednost (33:23).

U nastvaku su gosti zaigrali agresivnije, napravili seriju 12:2, i sredinom trećeg perioda izjednačili (35:35).

Ipak, borbeni izabranici Željka Rakočevića su do kraja tog dijela igre ponovo stekli prednosti, koju su sačuvali do samog kraja.

Subota: Lovćen - Danilovgrad (17), Primorje - Centar (18), Ulcinj - Mornar (18), Sutjeska - Ibar (19).

Jedinstvo - Teodo 60:53 (11:11, 22:12, 10:13, 17:17)

Bijelo Polje - Dvorana: “Nikoljac”. Gledalaca. 300. Sudije: Jokić (Podgorica), Kaluđerović, Filipović (Nikšić).

Jedinstvo: Kovačević, Mušović, Korać 13, Drašković 5, Krgović 4, Omerović 21, Babača 4, Rakočević, Tičević, Stojković 2, Furundžić, Munić 11.

Teodo: Fatić 4, Lučić 3, Tepavčević 6, Koljević, Radulović 12, Kunić 6, Perović, Bošković, Subotić 5, Crepulja, Đikanović 17, Džonson.