Bjelopoljci slavili u Ulcinju

Ažurirano: 06.03.2012. 20:45h

Jedinstvo je napravilo iznenađenje protiv Ulcinja u zasotalom meču 14. kola Erste lige, ali je do trijumfa došlo zasluženo.

Izabranici Aleksandra Čurovića vodili su skoro čitav meč. Domaći košarkaši su pet minuta prije preokrenuli (79:75), ali su Bjelopoljci imali dovoljno koncentracije i raspoloženog Arsa Lekovića da stignu do pobjede.

I pored poraza, Ulcinj ima šansu da se plasira u Superligu. Za to mu je potrebno da u petak, u zaostalom meču 15. kola, dobije Danilovgrad.

Ulcinj - Jedinstvo 89:90 (23:24, 20:26, 22:21, 24:19)

Ulcinj - Dvorana: SC “Gimnazija”. Gledalaca: 200. Sudije: Šundić (Podgorica), Kićović (Bar), Lakićević (Budva).

Ulcinj: Latković 8, Đurišić 9, Kopitović, Klikovac 2, Đeljošević, Lalović, Medenica 19, Unkašević 6, Taflaj, Tepavčević 28, Markašević, Đurković 17.

Jedinstvo: Radović 3, Mušović 2, Kovačević 2, Miljić 13, Ljujić 14, Omerović 4, Babača 5, Tičević, Knežević 18, Nišavić, Rajović, Leković 29.