Mornar ubjedljiv u Bijelom Polju

Košarkaši Mogrena ubjedljivo su savladali Jedinstvo 81:66, u zaostalom meču 15. kola ERSTE lige.
51 pregleda 0 komentar(a)
Ažurirano: 29.02.2012. 19:00h

U prvih 20 minuta gosti su vodili, ali nijesu uspjeli da naprave osjetnu razliku. Utakmica je prelomljena u trećoj četvrtini kada su Barani zaigrali agresivnije i došli do 12 poena prednosti, a zatim mirno susret priveli kraju.

Najbolji u pobjedničkoj ekipi bili su Damjanović i Radosavljević, dok se kod domaćina istakao Leković.

Jedinstvo – Mornar 66:81

Bijelo Polje – Dvorana "Nikoljac". Gledalaca: 100. Sudije: Savović (Podgorica), Lakićević (Budva), Radulović (Podgorica). Rezultat po četvrtinama: 14:19, 16:14, 15:24, 21:24.

Jedinstvo: Radović, Mušović, Miljić 6, Leković 21, Omerović 2, Babača 13, Tičević, Knežević 11, Nišavić 5, Kovačević 1, Rajović 2, Ljuić 5.

Mornar: Pajović 6, Damjanović 24, Sarajlija, Kasalica 5, Ivanović 9, Ejkim, Jelenić 2, Radosavljević 15, Miković, Pavić 8, Vujošević 4, Barović 8.