Ulcinj poražen od Feni Industrija

59 pregleda 0 komentar(a)
Ažurirano: 12.10.2011. 21:27h

Ulcinj nije uspio da na premijeri savlada Feni industri.

Poslije izjednačene prve četvrtine, u drugoj su iskusniji i kvalitetniji Makedonci pojačali tempo i do poluvremena stekli osam poena prednosti (32:24).

Održavali su gosti vođstvo u trećem kvartalu, a u finišu stigli i do dvocifrene prednosti (49:38). Izabranici Nikole Milatovića pokušali su u posljednjih 10 minuta da naprave prednosti, ali im to nije pošlo za rukom, pa su bodovi otišli za Kavadarce.

Iskusni centar Dragomir Marojević (11 poena), Milan Latković (11) i Miloš Đurišić (10) bili su najbolji u domaćem timu, dok se kod gostiju istakao srpski internacionalac Saša Ocokoljić (15 koševa).

Ulcinj - Feni industri 53:59 (17:15, 7:17, 14:17, 15:10)

Ulcinj - Dvorana: JU „Gimnazija“. Gledalaca: 500. Sudije: Zurapović, Bijedić, Palo (BiH).

Ulcinj: Đurišić 10, Jang 3 (2-1), Latković 11, Kuveljić 4 (2-1), Milatović 5 (2-0), Medenica 5 (1-1), Marojević 11 (5-3), Kirkpatrik 2 (2-0), Lalović 2 (2-2), Jovović, Milić, Klikovac.

Feni Industri: Sokolov 6 (2-1), Ocokoljić 15 (1-1), Đurov 9, Simonovski 8, Knežević 8, Brčkov 9 (2-2), Ford 4, Evans, Delipetrov, Nikolov, Igrović.