Mornar siguran protiv Sutjeske: Do plus 14 za 20 minuta

1398 pregleda 1 komentar(a)
Sa večerašnjeg meča Mornar - Sutjeska, Foto: Savo Prelević
Ažurirano: 15.05.2019. 21:23h

Košarkaši Mornara pobijedili su Sutjesku 88:74 (19:22, 18:15, 32:15, 19:22) i poveli 1-0 u polufinalnoj seriji plej-ofa Erste Super lige.

Barani su u drugom poluvremenu ostvarili ubjedljivu pobjedu, nakon što je prvih 20 minuta završeno rezultatom 37:37.

Najefikasniji kod Mornara bio je Strahinja Mićović sa 18 poena, Marko Mugoša (šest skokova) je ubacio 16, dok su po 11 imali Nikola Rebić (devet asistencija), Uroš Luković (10 skokova) i Vukota Pavić.

U ekipi Sutjeske Nikola Pavlićević je postigao 25 poena, a imao je i sedam skokova i šest asistencija. Miloš Vujović je uknjižio 12 skokova...

Drugi meč se igra u petak u Nikšiću.

Mornar – Sutjeska 88:74 (19:22, 18:15, 32:15, 19:22)

Bar - Dvorana "Topolica". Gledalaca: 1.000. Sudije: Igor Dragojević, Ognjen Jokić, Vladan Šundić.

Mornar: Jelenić 5, Mićović 18, Mijović 6, Mugoša 16, Marljukić 2, Pavić 11, Vujošević 8, Pavićević, Kostić, Vesković, Rebić 11, Luković 11.

Sutjeska: Goranović, Pavlićević 25, Gardašević, Vulević 3, Knežević 7, Ćalić, Vujović 6, Spasojević 7, Vuković 7, Brkić 7, Lalović, Varajić 2.