Podgorica izgubila od filijale Partizana

7971 pregleda 1 komentar(a)
Sa večerašnjeg meča, Foto: ABA League/Dragana Stjepanovic

Košarkaši Podgorice poraženi su večeras od Mladosti iz Zemuna 79:71 u drugom meču ABA 2 lige u "balonu" u Banjaluci.

Osim na startu, kada su košem Aleksandra Kartalovića poveli 2:0, izabranici Zorana Kašćelana su tokom čitavog meča bili u rezultatskom zaostatku.

Nakon prve četvrtine Zemun je imao šest poena prednosti (30:24), a na poluvremenu velikih 11 razlike (50:39). Pokušala je u nastavku Podgorica da se vrati u meč, ali je filijala Partizana uspjela da odoli i upiše trijumf.

Ekipu Mladosti do pobjede su vodili Martins Igbanu sa 19 i Kvamejn Mičel sa 14 poena. Po 13 su imali Matija Belić i Trej Dešel.

Kod Podgorice Miloš Koprivica je imao 15, a Vladimir Tomašević 11 poena.

Podgorica u dosadašnjem dijelu šampionata u ABA 2 ligi ima četiri pobjede i dva poraza. Mladost je na skoru 3-3.