Sutjeska opet pala u neizvjesnom finišu

Sutjeska je izgubila od Slobode 81:78

3978 pregleda 2 komentar(a)
Đorđe Milošević je odigrao odličnu utakmicu, Foto: ABA2 liga

Sutjeska je izgubila utakmicu 7. kola ABA2 lige, od užičke Slobode u Boriku 81:78 (16:13, 23:19, 22:27, 20:19)

Sutjeska je u Boriku doživjela drugi poraz u neizvjesnoj takmici peti uklupno i u zoni je plej-aut ekipa.

Užičani su sa druge strane, slavili petu pobjedu i u zoni su plej-ofa.

Sutjeska je odličnom igrom u trećoj četvrtini preokrenula, ušla u posljednjih 10 minuta sa realnim šansama, ali je Sloboda odmah vezala dvije trojke.

Uspjeli su Nikšićani da izjednače na 73:73 na nešto više od dva minuta do kraja ali su potom promašili dvije trojke za preokret.

Sloboda je to iskoristila, poentirala a onda i trojkom Đorđa Pažina uspjela da napravi odlučujući korak ka pobjedi.

Đorđe Milošević je bio najbolji na utakmici sa 24 poena i po osam skokova i asistencija, a pratio ga je MIslav Brzoja sa 18 poena, ipak u ekipi Slobode je bilo više raspoloženih igrača.

Pažin je ubacio 18, Tadić 14 a Ilić 13 poena.