Podgorica u posljednjoj četvrtini slomila Slobodu i stigla do pobjede u "balonu" na Zlatiboru

Sloboda Užice - Podgorica 51:63

6783 pregleda 1 komentar(a)

Košarkaši Podgorice savladali su danas Slobodu iz Užica 63:51 i upisali prvu pobjedu u "balonu" na Zlatiboru, a šestu u dosadašnjem dijelu ABA2 lige.

Podgoričani su tokom prvog poluvremena bili u rezultatskom zaostatku, u jednom navratu imali i maksimalnih devet poena minusa, da bi se konsolidovali u drugom dijelu i boljom igrom u posljednjoj četvrtini stigli do pobjede. U završnih deset minuta tim Zorana Kašćelana primio je samo šest poena.

U pobjedničkom timu Pavle Titić i Marko Kovačević ubacili su po 13 poena, Vladimir Tomašević dodao je 12, Novak Musić 11, a Miloš Koprivica 10 poena.

U redovima Slobode istakao se Aleksandar Ilkić sa 14 poena.

Oba timu sa nakon današnjeg meča na skoru 6-5. Osim Podgorice i Slobode, isti skor nakon 11 mečeva imaju još MZT, Mladost i Zlatibor, pa slijedi velika borba za TOP 8.