I to se dogodilo: Lebron Džejms prvi put isključen sa utakmice tokom NBA karijere

Džejms je ipak kazao da ne mari mnogo jer je njegov tim pobijedio
64 pregleda 0 komentar(a)
Ažurirano: 29.11.2017. 10:48h

Jedan od najboljih košarkaša svijeta Lebron Džejms prvi put je tokom NBA karijere isključen sa utakmice.

Sudija Kejn Ficdžerald pokazao je Džejmsu poslije rasprave da napusti teren u trećoj četvrtini utakmice u kojoj je njegov klub Klivlend u noći između utorka i srijede pobijedio Majami sa 108:97.

"Fauliran sam. Pokazao sam svoju frustraciju prema sudiji i on me je poslao u svlačionicu", rekao je Džejms poslije svoje 1.082. utakmice u regularnom dijelu sezone NBA lige.

Džejms je ipak kazao da ne mari mnogo jer je njegov tim pobijedio.

Četvorostruki najkorisniji igrač NBA lige prethodno je postigao 21 poen, uz 12 skokova, šest asistencija i pet ukradenih lopti, prije nego što je izbačen minut i 59 sekundi prije kraja treće deonice.

Klivlend, prošlogodišnji finalista, pobijedio je u devet vezanih utakmica i treći je u Istočnoj konferenciji NBA lige sa 14 trijumfa i sedam poraza.