Sudije zasute predmetima sa tribina, prazni se cijela dvorana

Nakon druge pauze zbog gađanja svim i svačim, sudije odlučile da se utakmica prekine dok se "Pionir" ne isprazni. Zvezdi je dat rok od 40 minuta da izbaci i posljednjeg gledaoca, ili će utakmica biti registrovana službenim rezultatom u korist Partizana

26112 pregleda 21 komentar(a)
Navijači Crvene zvezde na večerašnjoj utakmici, Foto: ABA liga/Dragana Stjepanović

Finale ovogodišnje ABA lige između Crvene zvezde i Partizana ući će u anale kao jedna od najsramnijih sportskih manifestacija.

Na svakoj utakmici su sudije i protivnici gađani svim i svačim, praznile su se tribine, a majstorica je pomjerila sve granice.

Nakon što je završeno 1. poluvrijeme, neko sa tribina je pogodio jednog od sudija, zbog čega je dio tribina morao da se isprazni.

Poslije pauze od pola sata, meč je nastavljen, ali je brzo prekinut, jer su sudije gađane svim i svačim.

Zbog toga se tribine prazne, a izgleda da je odlučeno da u dvorani ne bude nikoga sem aktera.

Samo tako će u centru pažnje biti košarka, jer ovo je sve samo ne to.

Zvezdi je dat rok od 40 minuta da izbaci i posljednjeg gledaoca, ili će utakmica biti registrovana službenim rezultatom u korist Partizana.

U trenutku prekida, šest minuta i 36 sekundi prije kraja 3. četvrtine, rezultat je 39:39.