Lovćen ubjedljiv protiv Berana

U drugom dijelu, Lovćen je bio nezaustavljiv, tako da su domaći već u 43. minutu imali velikih osam golova prednosti (20:12).
98 pregleda 0 komentar(a)
Andrija Pejović, Foto: Boris Pejović
Ažurirano: 07.03.2012. 22:12h

Sasvim rutinski, rukometaši Lovćena savladali su ekipu Berana. Mlada ekipa Berana držala se u prvih 30 minuta i pružila sasvim solidan otpor. Međutim, to je bilo sve što su gosti uspjeli da urade i to prvenstveno zahvaljujući odličnom Pešiću na golu.

To je bila prilika da Pero Milošević da šansu igračima sa manjom minutažom, što su oni odlično iskoristili i završili utakmicu sa 12 golova razlike.

Isti rivali igraće i sjutra (13 časova) na Cetinju meč četvrtfinala Kupa Crne Gore, u kojem će Beranci formalno biti “domaćini”...

Lovćen - Berane 29:17 (12:7)

Cetinje - Dvorana SC „Lovćen”. Gledalaca: 250. Sudije: Beharević i Čavor (Cetinje). Sedmerci: Lovćen 2 (2), Berane 1 (1). Isključenja: Berane 2 minuta.

Lovćen: Simić (15 odbrana), Abramović (devet odbrana), Lipovina, Jovetić 2, Kaluđerović 2, I. Marković 3, Stanković, Pejović 5, Drašković, Popović 2, Radović 2, Latković 4, Perišić 3, Lasica 3, Grbović 3, N. Marković.

Berane: Pešić (20 odbrana), Ivanović (tri odbrane), Marsenić 4, Barjaktarović, Bogavac 1, Babović 3, Zonjić 1, Popović 1, Fatić 3, Trifunović, Dervišević 1, Radojević 3.