Budućnost nije ni zaprijetila Vardaru

80 pregleda 1 komentar(a)
Milena Raičević, Foto: Filip Roganović
Ažurirano: 19.01.2018. 17:55h

Rukometašice Budućnosti su doživjele i peti poraz u isto toliko mečeva Regionalne lige ove sezone.

Na trećem turniru u Skoplju, Podgoričanke su izgubile od domaćeg Vardara sa 31:24 (19:11).

Vicešampion Evrope, koji je jedini tim na kontinentu bez poraza ove sezone, dominirao je sve vrijeme, pa se pobjednik znao praktično na poluvremenu, kada je na semaforu stajalo 19:11.

Tim Dragana Adžića je promašio čak četiri od sedam sedmeraca, što je bilo previše u duelu sa tako kvalitetnim rivalom.

Milena Raičević je bila najefikasnija u poraženom timu sa šest golova, četiri je dala Branka Konatar, a po tri Đurđina Jauković i Đurđina Malović.

Dva puta su mrežu tresle Tatjana Brnović i Itana Grbić, dok su jednom precizne bile Dijana Ujkić, Matea Pletikosić, Kristina Laslo i Sanja Premović.

Vardar su predvodile Andrea Penezić sa osam, Aleksandra Lakrabe sa sedam i Jovanka Radičević sa šest pogodaka.