Ljubica Nenezić osvojila Superkup Turske

Kastamona, koja je prošle sezone osvojila Kup Turske, savladala je u meču za trofej zvaničnog šampiona, ekipu Jenimahale 27:26.
112 pregleda 0 komentar(a)
Ljubica Nenezić
Ažurirano: 30.08.2017. 17:38h

Kastamona, na čijem je golu talentovani crnogorski golman Ljubica Nenezić i za koji igra Esma Muratović, pobjednik je Superkupa Turske.

Gol Jenimahale čuva nekadašnji golman Budućnosti, Ana Rajković.

Nenezić je kazala da je odbranama u finišu meča dala veliki doprinos pobjedi svog tima.

"Branila sam drugo poluvrijeme i imala devet odbrana. U samom finišu zaustavila sam posljednji napad i spriječila rivala da izjednači", kazala je Nenezić u izjavi dostavljenoj agenciji MINA.

Ona je naglasila da je raduje dobra partija njene nekadašnje saigraćice iz Budućnosti.

"Rajković je branila posljednjih 15 minuta i imala četiri odbrane u bitnim trenucima meča", kazala je Nenezić.

Ona je ljetos pojačala Kastamonu, u koju je stigla iz mađarskog Kispešta.