Kakva ironija: Partizan ispao zbog gola u „gostima”

Nakon jučerašnjih 21:21, na utakmici na kojoj je formalni domaćin bio islandski tim, večeras je meč u „Župi” završen rezultatom 24:24
148 pregleda 13 komentar(a)
Borko Cupara, Foto: RK Partizan
Ažurirano: 19.02.2017. 20:41h

Kako se samo sudbina poigrala sa rukometašima Partizana - Tivćani su ostali bez plasmana u četvrtfinale Čelendž kupa zbog gola manje postignutog u gostima.

Da stvar bude čudnija, osvajač Kupa Crne Gore je oba meča sa Valurom igrao u svojoj „Župi”.

Nakon jučerašnjih 21:21, na utakmici na kojoj je formalni domaćin bio islandski tim, večeras je meč završen rezultatom 24:24.

Uzgred, Partizan je u 51. minutu vodio 21:18, u 57. je bilo 23:21, ali je Valur preokrenuo na 24:23 i raspršio san Tivćana o četvrtfinalu.

Partizan - Valur 24:24 (9:8)

Tivat - Dvorana „Župa”. Gledalaca: 750. Sudije: Novikov i Perepilicij (Ukrajina). Sedmerci: Partizan 1 (1), Valur 6 (4). Isključenja: Partizan 14, Valur 10 minuta. Crveni karton: Drašković (Partizan) u 25. minutu (3X2).

Partizan: Sinđić, Vrdoljak 1, Pleskonjić, Perović, Cupara 6, Samardžić, Peruničić 8, Koršić, Miketić, Blečić 2, Drašković, Radulović 3, Međedović, Drakulović, Lasica 2, Kaluđerović 2.

Valur: S. Olafson, Mortens 1, O. Gislason 2, O. Olafson 4, Baruson, Stefanson 5, Valdimarson, Julijuson, Sveinson 3, Svelu, Jurić-Grgić 3, I. Gislason 1, Runarson 5, Armanson.