Tivat će biti domaćin i sjutrašnjeg revanša, koji će početi u 18 sati.
67 pregleda 1 komentar(a)
Đorđo Peruničić, Foto: RK Partizan
Ažurirano: 18.02.2017. 21:17h

Poslije 60 minuta dvomeča u Tivtu, stvari su na nuli - rukometaši Partizana i islandskog Valura su remizirali u prvom susretu osmine finala Čelendž kupa (21:21).

Taj rezultat garantuje veliku borbu u revanšu, koji je zakazan već za sjutra veče, od 18 časova u „Župi”.

U vatrenoj atmosferi, osvajač Kupa Crne Gore je bio bolji u prvom poluvremenu, koje je završio sa dva gola prednosti (13:11).

U nastavku je do izražaja došla duža klupa Islanđana, koji su iskoristili činjenicu da je Partizan u zimskom prelaznom roku ostao bez četiri prvotimca, i izborili remi.

Možda će baš zbog većeg izbora igrača Valur biti u prednosti u sjutrašnjem susretu, ali borbene izabranike Dejana Stjepčevića niko ne smije da otpiše...

U tivatskom timu po pet puta u listu strijelaca upisali su se Gavrilo Samardžić i Goran Lasica.

Valur - Partizan 21:21 (11:13)

Tivat - Dvorana „Župa”. Gledalaca: 600. Sudije: Novikov i Perepilicij (Ukrajina). Sedmerci: Valur 6 (5). Isključenja: Valur 6, Partizan 8 minuta. Crveni karton: O. Gislason (Valur) u 51. minutu (3X2).

Valur: S. Olafson, Mortens, O. Gislason, O. Olafson 2, Baruson, Stefanson 3, Valdimarson, Julijuson, Sveinson 5, Svelu, Jurić-Grgić 4, I. Gislason 1, Runarson 6, Armanson.

Partizan: Sinđić, Vrdoljak, Pleskonjić, Perović, Cupara 3, Samardžić 5, Peruničić 4, Koršić, Miketić, Blečić 1, Drašković, Radulović 1, Međedović, Drakulović, Lasica 5, Kaluđerović 2.