Pobjeda Primorca, poraz Katara u Splitu

Kataru je ovo treći poraz, a ima i dvije pobjede i remi
Nikolas Saveljić, Foto: Filip Roganović
Ažurirano: 26.11.2016. 18:22h

Primorac je upisao očekivanu pobjedu u Šibeniku - tim Petra Vica je bez problema savladao Solaris rezultatom 8:5.

Nakon prva četiri i po minuta igre Kotorani su već imali prednost od 3:0, kasnije su vodili i 5:1, a sve što je uradio domaćin bilo je da minut i 26 sekundi prije kraja smanji razliku na pristojnih minus tri...

Janko Krivokapić, Nikolas Saveljić i Dimitrije Kriještorac su bili dvostruki strijelci za pobjednički tim, a po jednom su mrežu domaćina tresli Marko Gopčević i Antonio Petrović.

A Kataro je ubjedljivo poražen od POŠK-a u Splitu - trenutno najbolji tim A2 lige je pobijedio rezultatom 16:7.

Sem početnih 1:1, Kotorani su bili praktično neravnopravan protivnik, a POŠK je tri puta imao i po 10 golova prednosti - 14:4, 15:5 i 16:6.

Kataru je ovo treći poraz, a ima i dvije pobjede i remi...