Primorac se mučio i pobijedio u kotorskom derbiju

Kataro gubio 6:0 i 7:2, ali u drugom poluvremenu stvorio velike probleme timu Sandra Sukna

3106 pregleda 0 komentar(a)

Primorac je upisao prvu pobjedu u crnogorskom prvenstvu, ali je prošao kroz probleme da bi došao do bodova u duelu sa Katarom.

Izabranici Sandra Sukna su slavili 9:6, a malo ko je mogao da predvidi neizvjesnost nakon što su vodili 6:0 u drugoj četvrtini, onda i 7:2 u trećoj dionici.

Mlađi kotorski tim se, međutim, nije predavao, skoro devet minuta nije primio gol i odličnim rješenjima u napadu stigao do 7:6. Onda čak imao i dva napada za izjednačenje...

Kazna je uslijedila kada je Mlađan Janović trećim pogotkom u meču pogodio za 8:6, prije nego je Marko Gopčević 70 sekundi prije kraja potpisao pobjedu golom za plus tri (9:6).

Janović je s tri gola bio najbolji u Primorcu, dva je upisao Gopčević, a po jedan Ešvort Molten, Danilo Adžić, Dušan Matković i Đorđije Stanojević.

U Kataru su po dva puta mrežu tresli Igor Uskoković i Dragan Marković, po jednom Miljan Popović i Božo Vuksanović.

U četvrtak se od 17 časova igra bokeljski derbi - u Budvi se sastaju Primorac i Jadran.