Novi porazi Dalasa i Lejkersa

Drugi uzastopni poraz na startu pretrpjeli su i pobjednici NBA lige od prije dvije godine, LA Lejkersi. Oni su u derbijun Kalifornije u gostima izgubili od Sakramenta sa 100:91.
Filadelfija, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 27.12.2011. 11:08h

Šampioni NBA lige ekipa Dalasa ni u noći između ponedjeljka i utorka nije uspjela da zabilježi pobjedu, a izgubila je od Denvera sa 93:115.

Denver je u trećoj četvrtini imao 33 poena predbnosti, a najefikasniji je bio Taj Loson sa 27 poena od kojih je 20 postigao u prvom poluvremenu utakmice.

U ekipi Dalasa Dirk Novicki postigao je 20 poena.

Najbolji u pobjedničkom timu bio je Markus Tornton sa 27 poena, dok se u poraženoj ekipi izdvojio Kobi Brajant sa 29 poena.

Minesota je u svom "Target centru" u Mineapolisu izgubila od Oklahome, a Nikola Peković nije ulazio u igru.

Nije igrao ni drugi crnogorski reprezentativac Nikola Vučević, čija je Filadelfija poražena od Portlanda.