Italijan Rufini osvojio zlato u plivanju na 25 km a onda zaprosio vjerenicu (video)

Rufini, Foto: Reuters
Ažurirano: 01.08.2015. 11:44h

Italijanski plivač Simone Rufini osvojio je danas zlatnu medalju u trci na 25 kilometara na otvorenim vodama na Svjetskom prvenstvu u Kazanju - Rufini je stigao na cilj u vremenu 4:53,10 sata.

Srebro sa 4,4 sekunde zaostatka pripalo Amerikancu Aleksu Majeru, dok je bronzu osvojio još jedan Italijan, Mateo Furlan, koji je za pobjednikom zaostao 1:27, 3 minuta.

Po završetku trke, na pobjedničkom postolju, Rufini se pojavio pa papirom na kojem je pisalo "Aurora, hoćeš li se udati za mene?".

Aurora Ponzele, njegova vjerenica, takođe reprezentativka Italije u plivanju, prisutna na SP u Kazanju, na ovaj javni poziv je odgovorila potvrdno...