Budvanska rivijera se namučila protiv Budućnosti

Izabranici Siniše Reljića su slavili sa očekivanih 3:0 (27:25, 25:22, 25:21), u utakmici 3. kola Prve muške lige
Ažurirano: 10.11.2012. 18:49h

Iako su na kraju slavili, i to sa očekivanih 3:0, odbojkaši Budvanske rivijere su morali dobro da se pomuče da dođu do planiranih bodova.

Posebno u prvom setu, mladi sastav Zorana Vukčevića je bio više nego dostojan takmac ekipi koja igra Ligu šampiona, koja, s obzirom na pokazanu formu, sa zebnjom dočekuje gostovanje Berlinu (13. novembar)...

Rivijera je upisala i treću maksimalnu pobjedu, Budućnost je doživjela prvi poraz.

Podgoričani su u prvom setu vodili 8:3, 19:13 i 24:22, ali nijesu uspjeli da iskoriste nijednu od dvije set lopte.

“Plavi” su ušli u seriju grešaka, što je iskusniji i kvalitetniji sastav Siniše Reljića, koji je sinoć u igru nije uvodio estonskog korektora Venoa, iskoristio da preokrene i povede 2:0.

Predvođeni Ćukom i Ćaćićem, Budvani su u drugom i trećem setu imali rezultatsku prednost, iako domaćin nijednog trenutka nije dozvoljavao Budvanima da se opusti.

U drugom meču ovog, 3. kola, Jedinstvo je zabilježilo prvu pobjedu, pošto je na svom parketu bilo bolje od Mornara 3:0 (25:20, 25:14, 25:16).

Budućnost - Budvanska rivijera 0:3 (25:27, 22:25, 21:25)

Podgorica - Sala Srednje medicinske škole. Gledalaca: 100. Sudije: Vujošević i V. Janjević (obojica iz Podgorice).

Budućnost: Vukašinović 6, Babić, Medojević, Vidić, Bošković 2, Ječmenica 3, Đuranović 11, Hamzagić 14, Bojić 6, Radović, Strugar 1.

Budvanska Rivijera: Ćaćić 11, Papović, Ćuk 15, Petković 2, Dukić 5, Rašović, Radonić, Vujović, Veno, Milić, Šuljagić 7, Maksimović 5.