Kosić 49. u veleslalomu

Kosićevo vrijeme je za devet sekundi i 78 stotinki imao slabije vrijeme od pobjednika, Austrijanca Bernanrda Grafa, koji je bio najbolji i u superkombinaciji.
78 pregleda 0 komentar(a)
Bojan Kosić, Foto: Arhiva "Vijesti"
Ažurirano: 04.02.2011. 16:13h

Crnogorski skijaš Bojan Kosić zauzeo je 49. mjesto u veleslalomu na Zimskoj univerzijadi koja se održava u turskom Erzurumu. Nakon prve vožnje Kosić je zauzimao 56. mjesto, a trku je završio u ukupnom vremenu dva minuta, sekundu i 82 stotinke.

Graf je do zlatnog odličja došao je u vremenu minut, 52 sekunde i četiri stotinka. Čeh Adam Žika osvojio je srebrnu medalju (1:52,53), dok je bronza pripala Šveđaninu Daglasu Hedinz (1:53,66).

Kosić je u superkombinaciji završio je na 51. mjestu, dok je u superveleslalomu završio na 47. poziciji.

U nedjelju ga očekuje i nastup u slalomu.