Budućnost krenula pobjedom u Nikšiću

Budućnost Capital Plaza, Foto: OK Budućnost
Ažurirano: 22.10.2017. 19:32h

Odbojkaši Budućnosti Capital Plaze su sezonu otvorili maksimalnom pobjedom u Nikšiću protiv Volej stara, a uspješno je na klupi "plavih" startovao i novi trener Balša Radulović.

Neizvjesnosti je bilo samo u prvom setu do vođstva Podgoričana od 17:16, kada su gosti serijom od 4:0 stigli do 21:16 i prelomili set, a u naredna dva rutinski stigli do trijumfa.

Prva muška liga (1. kolo)

Volej star – Budućnost Capital Plaza 0:3 ( 21:25, 18:25, 15:25)

Nikšić - Dvorana: SC “Nikšić”. Gladalaca oko 50. Sudije: Dragana Vučinić (Bar) i Branimir Janjević (Podgorica).

Volej star: Vuković, Marojević, Nikolić, Đurović, Cebalović, Danilović, Papović, Crnogorac, Đokić.

Budućnost Capital Plaza: B. Vlahović, Peruničić, N. Radović, Šćepanović, Dubak, Hadžisalihović, Bošković, Jelić, Vidić, Zvicer, Pavićević,B. Radović, Jovović, I. Vlahović. Trener: Balša Radulović.