Luka Bar i Galeb žele još jedno međusobno finale

4 komentar(a)
Luka Bar - Galeb, Foto: OSCG
Ažurirano: 18.04.2017. 20:45h

U srijedu kreće plej-of za odbojkašice, polufinalnom serijom, koja će se igrati do dvije pobjede.

S obzirom na epilog ligaškog dijela prvenstva i finalnog turnira Kupa Crne Gore, realno je očekivati da će barski odbojkaški timovi, Luka Bar i Galeb ove sezone odigrati još jedno finale.

Gradski rivali su zauzeli prva dva mjesta u ligi, a odigrali su i uzbudljivo finale Kupa Crne Gore, u kojem je Luka Bar osvojila trofej pobjedom od 3:2, iako je Galeb vodio 2:0.

Rival Luke Bar u polufinalu je Budva, koju su šampionke savladale oba puta u ligaškom dijelu (3:1, 3:0).

Galeb se sastaje sa Rudarom, a skor iz ligaškog dijela je izjednačen - Baranke su slavile u Pljevljima 3:0, dok je Rudar slavio u gostima sa 3:1.