Barsa u sve većem problemu, Valensija odnijela bod sa "Nou kampa"

Četiri gola u Kataloniji - 2:2

4333 pregleda 3 komentar(a)

Barselona nema tim za borbu za titulu, to je činjenica, pitanje je da li u ovom momentu ima kvalitet i da bude najveći konkurent Atletiku i Realu.

Katalonci su remizirali sa Valensijom kod kuće (2:2) u duelu koji je od prvog do posljednjeg minuta bio za sva tri znaka.

Na kraju remi - Valensija je vodila, Barsa preokrenula, a konačnih 2:2 donio je Gomes dvadesetak minuta prije kraja.

"Slijepi miševi" su poveli golom Dijakabija u 29. minutu, a izjednačio je Mesi u sudijskoj nadoknadi prvog dijela.

Argentinac je prvo promašio penal, da bi u nastavku akcije zatresao mrežu glavom i stigao do 643. pogotka u dresu "blaugrane", čime se izjednačio s legendarnim Peleom (Santos).

Preokret je donio Arauho atraktivnim golom, ali Barsa nije imala snagu da sačuva prednost...