Dečić minijaturama iz prekida nokautirao Podgoricu na "DG areni"

Iljir Camaj je promašio penal za 4:0

3202 pregleda 26 reakcija 2 komentar(a)

Dečić je postigao tri gola u Lješkopolju, stigao je da promašio i penal, pa spasa za Podgoricu nije bilo.

Tuzani su slavili rezultatom 3:0 i opet su sami na drugom mjestu na tabeli, a istovremeno su se Podgorici revanširali i za težak poraz u decembru kada je u Tuzima bilo 0:3.

Dečić je dominirao na DG areni, a sve pogotke je postigao iz prekida.

Goleadu je otvorio Iljir Camaj u 9. minutu poslije slobodnog udarca Danila Pešukića, a da gosti idu ka trijumfu bilo je jasno kada se u 39. upisao Marko Tući.

Već u 53. minutu je bilo 3:0 - strijelac Matija Božanović, a potom je i golman Podgorice Nikola Ivezić odbranio penal Camaju. Pomogao je samo da Podgorica izbjegne još ubjedljiviji poraz...

Dečić na drugom mjestu ima 41 bod, 22 manje od lidera Budućnosti i dva više od trećeplasirane Sutjeske koja je danas remizirala sa Rudarom.