Vukotić: Probili smo led, mogli smo i ubjedljivije da slavimo

Mogli smo i ubjedljivije da pobijedimo, ali najvažnije je da smo upisali tri boda, istakao je Vukotić

15894 pregleda 10 komentar(a)
Miodrag Vukotić, Foto: FSCG

Mlada reprezentacija Crne Gore pobijedila je Luksemburg u Eš sur Alzetu (2:1) u 2. kolu grupe F kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Početak meča na stadionu "Frontier" kasnio je 100 minuta zbog jake kiše, prave provale oblaka.

"Najvažnije je da smo upisali pobjedu i tako 'probili led'. Dobro smo počeli utakmicu, rano poveli, a onda dozvolili protivniku da izjednači nakon pritiska koji je pravio. Ipak, u drugom poluvremenu smo dodali gas, napravili dobre izmjene i na kraju došli do ubjedljive pobjede. Mogli smo i ubjedljivije da pobijedimo, ali najvažnije je da smo upisali tri boda, istakao je selektor mladih Miodrag Vukotić.

Crna Gora je u 1. kolu remizirala sa Bosnom i Hercegovinom u Podgorici (1:1), a naredni meč igra 3. septembra kod kuće protiv Švedske.