Remi u Derbiju Italije, najviše mu se raduju Napoli i Milan

Dibala iz penala u 89. minutu postavio konačnih 1:1 na "Meaci" u duelu Intera i Juvea

5701 pregleda 3 komentar(a)

Inter i Juventus su odigrali bez pobjednika u posljednjem meču 9. kola Serije A i ostali prilično daleko od Napolija i Milana, koji drže prvo mjesto.

Na "Meaci" je bilo 1:1, a gosti su do boda stigli u 89. minutu iz penala koji je iskoristio Paulo Dibala.

Skrivio ga je Denzel Damfris u duelu sa Aleksom Sandrom, pa je Juve - iako nije stvorio veliku šansu za 90 minuta - stigao do zasluženog remija.

Ili, bolje je reći, kaznio Inter za nastup u drugom poluvremenu.

Aktuelni šampion je u prvom dijelu bio bolji, vodio je od 17. minuta i pogotka Edina Džeka, ali u nastavku je riješio da čuva mrežu. A to je ove sezone uspio samo dva puta - u duelima sa Đenovom u Seriji A i Šahtjorom u Ligi šampiona...

Inter nakon derbija i dalje ima sedam bodova minusa u odnosu na prvo mjesto, Juve je na -10.