Kakav odgovor Sitija: Šampion nokautirao Junajted (VIDEO)

Goleada na "Etihadu" - 4:1 za "građane"

10978 pregleda 0 komentar(a)

Mančester siti je bio pod pritiskom nakon pobjede Liverpula nad Vest Hemom, a reakcija je bila - šampionska.

"Građani" su deklasirali Mančester junajted u gradskom derbiju - bilo je 4:1, pa uz meč više imaju šest bodova prednosti u odnosu na "redse".

Sve je na "Etihadu" bilo u znaku domaćina, iako je Junajted u prvom poluvremenu prijetio, imao šanse i izjednačio golom Džejdona Sanča.

Razliku je u prvom dijelu napravio Kevin de Brujne sa dvije rutinske realizacije, a u nastavku je na terenu postojao samo jedan tim.

"Crveni đavoli" su se raspali, mreža Davida de Hee se tresla još dva puta, mogla je i pet ili šest...

Tačku na trijumf ekipe Pepa Gvardiole je stavio Rijad Marez - u 68. minutu, pa u sudijskoj nadoknadi.

Junajted je sada prepustio četvrto mjesto Arsenalu, koji uz tri utakmice više ima i bod prednosti.