Mesijev het-trik za pobjedu Argentine nad Brazilom

Fudbaleri Argentine pobijedili su večeras u Nju Džersiju, SAD, Brazil sa 4:3 u prijateljskoj utakmici, a do trijumfa su došli poslije het-trika Lionela Mesija.
3 komentar(a)
Mesi, Foto: Beta AP
Ažurirano: 09.06.2012. 23:03h

Brazil je igrao u podmlađenom sastavu, spremajući se za Olimpijske igre, a poveo je preko Romula u 23. minutu.

Mesi je sa dva gola, u 31. i 34. minutu, donio preokret, poslije sjajnih prodora. Oskar je izjednačio u 56, a Hulk je u 72. minutu doveo Brazil u vođstvo.

Argentina je izjednačila tri minuta kasnije preko Frederika Fernandesa, da bi Mesi u 85. minutu konačno postigao još jedan gol za pobjedu.