Rudar 26. maja ponovo gostuje pod Goricom - Vijesti.me
BERGEROVE TABLICE

Rudar 26. maja ponovo gostuje pod Goricom

Budućnost je trijumfom nad ekipom Mladosti sačuvala prvo mjesto na kraju drugog kruga takmičenja, pa će u završnom krugu po sistemu obrnutih Bergerovih tablica ugostiti Rudar (26. maja pod Goricom)

Budućnost-Rudar
Budućnost-Rudar (Foto: Savo Prelević)

Budućnost je trijumfom nad ekipom Mladosti sačuvala prvo mjesto na kraju drugog kruga takmičenja, pa će u završnom krugu po sistemu obrnutih Bergerovih tablica ugostiti Rudar (26. maja pod Goricom).

U prethodnom derbiju jedinih kandidata za titulu Pljevljaci su prije 20-ak dana slavili sa 2:0 pod Goricom. Budućnost će, međutim, krajem maja imati priliku za revanš u možda odlučujućoj borbi za titulu. 

To, međutim, i ne mora da bude tako, jer dva rivala imaju još puno teških mečeva do kraja - u 29. kolu Rudar gostuje na Trešnjici (gdje je pretrpio jedini poraz u dosadašnjem dijelu sezone), dok dva kola kasnije Budućnost ima težak ispit protiv Mogrena na Lugovima.

U međuvremenu, u 30. kolu igraće se dva derbija - Budućnost dočekuje Zetu, a Rudar igra sa Mogrenom pod Golubinjom.

23. KOLO (7. april)

Sutjeska - Rudar
Bokelj - Budućnost
Mladost - Lovćen
Grbalj - Petrovac
Dečić - Zeta
Berane - Mogren

24. KOLO (11. april)

Budućnost - Sutjeska
Rudar - Berane
Lovćen - Bokelj
Mogren - Dečić
Zeta - Grbalj
Petrovac - Mladost

25. KOLO (14. april)

Dečić - Rudar
Berane - Budućnost
Petrovac - Lovćen
Mladost - Zeta
Grbalj - Mogren
Sutjeska - Bokelj

26. KOLO (21. april)

Budućnost - Dečić
Rudar - Grbalj
Lovćen - Sutjeska
Bokelj - Berane
Mogren - Mladost
Zeta - Petrovac

27. KOLO (28. april)

Mladost - Rudar
Grbalj - Budućnost
Zeta - Lovćen
Petrovac - Mogren
Dečić - Bokelj
Berane - Sutjeska

28. KOLO (5. maj)

Budućnost - Mladost
Rudar - Petrovac
Lovćen - Berane
Sutjeska - Dečić
Bokelj - Grbalj
Mogren - Zeta

29. KOLO (9. maj)

Zeta - Rudar
Petrovac - Budućnost
Mogren - Lovćen
Mladost - Bokelj
Grbalj - Sutjeska
Dečić - Berane

30. KOLO (12. maj)

Budućnost - Zeta
Rudar - Mogren
Lovćen - Dečić
Berane - Grbalj
Sutjeska - Mladost
Bokelj - Petrovac

31. KOLO (19. maj)

Rudar - Lovćen
Mogren - Budućnost
Zeta - Bokelj
Petrovac - Sutjeska
Mladost - Berane
Grbalj - Dečić

32. KOLO (26. maj)

Budućnost - Rudar
Lovćen - Grbalj
Dečić - Mladost
Berane - Petrovac
Sutjeska - Zeta
Bokelj - Mogren

33. KOLO (30. maj)

Budućnost - Lovćen
Rudar - Bokelj
Mogren - Sutjeska
Zeta - Berane
Petrovac - Dečić

Mladost - Grbalj

Utakmice baraža za popunu Prve lige igraju se 3. i 7. juna.