"Dangerous" pobjednik turnira "Nikšić 2016"

1 komentar(a)
Ažurirano: 25.09.2016. 20:53h

Basket ekipa "Dangerous" igra u skladu sa imenom - opasno po rivale.

Nakon osvajanja takmičenja u uličnom basketu u Podgorici i na Cetinju, Marko Koljević, Aleksandar Bogojević i Velimir Milošević nastavili su trofejni niz i na turniru "Nikšić 2016".

U finalu, pobijedili su "Kosor" (Miloš Petrović, Balša Strunjaš i Nikica Radmanović) 2:0 u partijama (16:14, 21:15).

"Organizacija je bila odlična, a sve ekipe više nego dobre. I da je neko drugi osvojio trofej ne bi bilo nezasluženo" - kazao je po završetku meča član pobjedničkog sastava Marko Koljević.

Na trećem mjestu smjestio se tim "Etno selo Izlazak", savladavši u utakmici za plasman "NIk basket".

U sklopu turnira, koji je okupio 17 ekipa, održano je i takmičenje u trojkama, a najprecizniji šuter bio je Filip Gardašević.

Ulični basket se igrao na rekonstruisanom kavez terenu, na raskrsnici ulica serdara Šćepana i Nikole Tesle.