Dva gola i pobjeda sa igračem manje: Iskra u polufinalu Kupa

Strijelci za ekipu Srđana Nikića bili su Goran Milojko i Šo Jamamoto

3495 pregleda 0 komentar(a)

Fudbaleri Iskre savladali su danas Igalo 2:0 i plasirali se u polufinale Kupa Crne Gore.

Ekipa iz Danilovgrada drugi put zaredom igraće u polufinalu najmasovnijeg fudbalskog takmičenja u Crnoj Gori.

Tim Srđana Nikića bio je bolji rival, a do prednosti je došao u 30. minutu kada je Goran Milojko nakon kornera glavom zatresao mrežu gostujuće ekipe.

Drugi gol postigao je Šo Jamamoto u 41. minutu - Iskra je krenula u napad sa desne strane, lopta došla do Milana Đurišića, koji je u šesnaestercu pronašao Japanca.

Dva minuta poslije drugog gola Iskra je ostala sa igračem manje, jer je crveni karton dobio Milojko.

Gosti iz Igala, koji su se u 1. dijelu branili, pokušali su u nastavku sa igračem više da dođu do gola, a najbolju šansu imali u 58. minutu kada je Miloš Perović pogodio stativu.