Ilir Camaj odveo Dečić u polufinale Kupa

Ekipa Miljana Radovića savladala OFK Titograd 2:0

6309 pregleda 2 komentar(a)

Fudbaleri Dečića savladali su danas u gostima OFK Titograd 2:0 i plasirali se u polufinale Kupa Crne Gore.

Prošlosezonski finalista oba gola na Starom aerodromu postigao je u drugom poluvremenu, a strijelac je bio Ilir Camaj u 53. i 79. minutu.

Ekipa iz Tuzi mučila se u 1. poluvremenu, imala šanse preko Velizara Janketića i Anđela Rudovića, pa je trener Miljan Radović morao da reaguje i u drugom dijelu uvede Draška Božovića i Kristijana Vulaja.

Upravo su Božović i Vulaj upisali po asistenciju kod golova Camaja. Božović je utakmicu mogao da završi sa dvije asistencije, ali je nakon njegovog dodavanja, Džonatan Drešaj pogodio stativu u 58. minutu.

Najbolju šansu OFK Titograd imao je u prvom poluvremenu kada je nakon udarca Milića Bogićevića loptu za gol linije izbacio Drešaj.

Inače, današnji meč na Starom aerodromu kasnio je 20 minuta, jer pored terena nije bilo vozila hitne pomoći.