Alegri: Igrali smo slabo

Fudbaleri Milana su poveli u 14. minutu golom Andree Polija, ali je domaća ekipa do kraja poluvremena izjednačila posle pogotka Luke Tonija u 30. minutu.
Alegri, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 24.08.2013. 21:08h

Trener fudbalera Milana Masimilijano Alegri rekao je danas da je njegova ekipa igrala veoma loše protiv Verone i da je to jedini razlog poraza.

Fudbaleri Verone savladali su ekipu Milana sa 2:1 u prvoj utakmici nove sezone u Seriji A.

"Objašnjenje je jednostavno - igrali smo loš fudbal. Trebalo je bolje da kontrolišemo loptu. Nakon što smo postigli gol prestali smo da igramo. Slabo smo igrali, zaslužili su pobjedu", rekao je Alegri poslije utakmice.

Isti igrač je u 53. minutu donio pobjedu Veroni.

U prošloj sezoni fudbaleri Milana nisu izgubili nijedan meč tokom kojeg su prvi došli u vodjstvo - pobijedili su u 21 meču, dok su četiri odigrali neriješeno.

"Ne postoji bolji način da se počne sezona", kratko je rekao fudbaler Verone Masimo Donati.