Ali i Kejn srušili Arsenal, ali Čelsi gazi ka tituli

Čelsi protutnjao kroz Liverpul, Totenhem ubjedljiv protiv Arsenala
totenhem, Foto: Reuters
Ažurirano: 30.04.2017. 17:38h

Čelsi je pohod ka tituli nastavio pobjedom protiv neugodnog Evertona u gostima i to sa ubjedljivih 3:0. Svi golovi su pali u drugom poluvremenu, a "karamele" je načeo Pedro u 66. minutu.

Pobjedu su potvrdili Geri Kejhil i Vilijan golovima u 79. i 86. minutu.

Эвертон - Челси 0:3. Обзор матча. АПЛ 2016/17. 35 тур. от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

Šampionsko slavlje još, ipak, ne mže da počne, jer Totenhem ruši sve prepreke.

Deveti trijumf u nizu tim Maurisija Poketina ostvario je protiv najvećeg rivala - Arsenala (2:0).

Golove su postigle prve zvijezde tima - Dele Ali u 55. i Hari Kejn tri minuta kasnije iz penala.

Četiri kola prije kraja Totenhem ima četiri boda manje od Čelsija.

Veliki kiks je napravio Mančester siti koji je na kraju morao da izvlači bod protiv Midlzbroa (2:2).

Ekipa koja je blizu ispadanja iz Premijer lige je povela golom Negreda, ali je brzo izjednačio Aguero iz penala. Čembers je vratio prednost domaćinu, ali je bod Sitiju donio Gabrijel Žezus.

Мидлсбро - Манчестер Сити 2:2. Обзор матча. Англия. Премьер-лига 2016/17. 35 тур. от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

Fudbaleri Mančester junajteda odigrali su danas na svom terenu neriješeno 1:1 sa Svonsijem, u utakmici 35. kola Premijer lige.

Junajted je poveo u trećem minutu nadoknade vremena prvog poluvremena golom Vejna Runija iz jedanaesterca. Prethodno, penal je dosuđen posle duela golmana Svonsija Lukaša Fabijanskog i Markusa Rašforda, posle čega su protestovali igrači Svonsija.

Bod Svonsiju doneo je Gilfi Sigurdson golom u 79. minutu iz slobodnog udarca sa oko 20 metara.

Манчестер Юнайтед - Суонси 1:1. Обзор матча. АПЛ 2016/17. 35 тур. от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

Tokom utakmice povrijedila su se dvojica fudbalera Mančester junajteda, Luk Šo i Erik Baji.

Junajted je peti na tabeli sa 65 bodova, koliko ima i njegov gradski rival Siti, ali uz utakmicu manje.

Svonsi je ostao u borbi za opstanak, mada je dalje je u zoni ispadanja, na 18. mjestu sa 32 boda, dva manje od Hala, prvog iznad crte.