Čelik remizirao sa Leotarom

Oba gola postignuta su u drugom poluvremenu. Prvo su se radovali gosti - nakon što je sudija Mijušković start Jaredića nad Andrićem okarakterisao kao kazneni udarac, Filipović je bio nemilosrdan sa bijele tačke.
2 komentar(a)
Čelik-Sutjeska, Foto: Luka Zeković
Ažurirano: 27.01.2013. 20:08h

Fudbaleri Čelika počeli su sa odigravanjem kontrolnih mečeva. Izabranici Slavoljuba Bubanje danas su remizirali na svom terenu sa Leotarom iz Trebinja rezultatom 1:1. Bila je to borbena utakmica, ali evidentno da je u prvoj fazi priprema nedostajalo dobrih poteza.

Izjednačili su "metalurzi" u 67. minutu – Bakoč je izveo korner sa lijeve strane, najviši u srcu šesnaesterca bio je Vuković za konačnih 1:1.

U prvom poluvremenu Čelik je igrao u sastavu: Banović, M. Nikolić, Bulatović, Đikanović, Dubljević, Adrović, Kolev, Simić, Berjan, Zorić, Ivanović.

U nastavku priliku su dobili: Delibašić, Bubanja, M. Dževerdanović, N. Dževerdanović, Videkanić, Vuković, Jaredić, Kasalica, M. Nikolić, Bakoč.