Grofovoj Zvezdi samo bod u duelu sa Mladosti iz Lučana

Grof Božović, Foto: Crvena zvezda
Ažurirano: 01.12.2016. 19:20h

Crvena zvezda nije iskoristila remi Vojvodine i Partizana (0:0) da bi se dodatno odvojila na tabeli od najbližih pratilaca u prvenstvu Srbije.

U posljednjem meču 18. kola lider je na stadionu "Rajko Mitić" u Beogradu remizirao sa Mladosti iz Lučana 2:2.

Tim Miodraga Božovića je krenuo iz minusa, nakon gola napadača gostiju Saše Jovanovića u 11. minutu

"Creno-bijeli" su preokrenuli pogocima Dušana Anđelkovića (35) i bivšeg člana Zete Petra Orlandića (53).

Neposredno prije drugog gola, fudbaler Mladosti Radomir Milosavljević je žestoko startovao i povrijedio krilo Zvezde Srđana Plavšića, zbog čega mu je pokazan drugi žuti karton.

I sa igračem manje na terenu Lučanci su izjednačili preko Vladimira Radivojevića u 69. minutu.

Nakon 18. kola Crvena zvezda je prva na tabeli sa 45 bodova, šest više od Partizana i Vojvodine.