1821 pregleda 1 komentar(a)
Sa dva gola dokazao da ima kvalitet za Junajted: Odion Igalo, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 05.03.2020. 22:49h

Posljednji četvrtfinalista FA kupa je Mančester junajted.

Tim Ole-Gunara Solskjera je nastavio odličnu seriju rezultata i savladao u gostima Derbi kaunti 3:0.

Junak meča je bio Odion Igalo. Bivši napadač Votforda, koji je pod čudnim okolnostima stigao iz Kine, sa dva gola je pokazao da mu u 41. i 70. minutu je pokazao da mu je mjesto među „crvenim đavolima”.

Gol je dao i Luk Šo u 33. minutu, a Vejn Runi je protiv bivšeg kluba odlično izveo slobodni udarac u 91. minutu, ali je Serhio Romero odbranio.

Junajted će u četvrtfinalu igrati sa Noričom, koji je u srijedu nakon penala iznenadio Totenhem.

Termin četvrtfinala je 20 - 22. mart, a u preostalim mečevima igraće Šefild junajted - Arsenal, Njukasl - Mančester siti i Lester - Čelsi.